Projelendirme

Itsybitsy , çocukların mimarı olma sloganının önemini hissederek , yaptığı projelerde çocukların ve çocukluğun mimarı olabilme misyonunu ön planda tutar.
Bu bilinçle , ortak noktada buluştuğu , çocukların yaşam alanlarının doğru tasarlanmasının onların mutlu bir çocukluk geçirmesinde ki öneminin bilincinde ailelerle projeye başlarken attığımız adımlar şunlardır ;

Tanışma :

Magazamızı ziyaret eden müşterilerimize , çalıştığımız firmaları , bunların ortak misyonlarını , üretim kalitelerini anlattığımız ilk adımdır.
İlk görüşme :

Kişileştirilmiş bir çözüm yaratabilmek için gereken tüm önemli bilgilerin toplandığı adımdır.
Projelendirme :

ürün tasarımcılarımız , mimarlarımız ve grafik tasarımcılarımızla bir araya gelerek , çocuklarımızın mutlu bir çocukluk geçirmelerine katkı sağlamayı vaad ettiğimiz projenin hazırlanma aşaması.
Sunum :

Büyük bir titizlikle ve geniş bir kadro ile hazırladığımız projenin , müşterilerimizin beğenisine sunulduğu adım.
Anlaşma :

Gerek fonksiyonel , gerek duygusal ihtiyaçların , ailelerimizden aldığımız bütçeye de saygı duyarak karşılandığı projelerin onaylandığı adımımız.
Montaj ve montaj sonrası :

Bir hayal sattığımızın ve sattığımız bu hayalin gerçeğe dönüştüğü adımın bu son adım olduğunun farkındayız. Titizlikle , her detayı ile ilgilenerek tamamladığımız bu son adımla , bize güvenen çocuklarımızı , her ihtiyaçlarına cevap verebilecek Vibel&More odalarını buluşturuyoruz. Bundan sonra da ailelerimiz , sınırsız kere ücretsiz satış sonrası hizmetimizi vermek için hazır olduğumuzu biliyorlar.