ARCHER AHŞAP LAMBA SİYAH

ARCHER AHŞAP LAMBA SİYAH

  • Ürün Kodu:vibel317
  • Stok Durumu:Var
  • Teslim Süresi: 1 - 3 iş günü
470.00TL
Çocuk Odası AydınlatmaArcher’ın süper güçleri var! Kumandasıyla birlikte lambanın ışık tonunu 20+ tona sabitleyebilir, ışığın parlaklığını ayarlayabilir ve 20+ farklı ışık programı arasında geçişler y...

Tüm Ürünlerimizde KDV dahildir.


Etiketler: çocuk odası aydınlatma

Çocuk Odası Aydınlatma

Archer’ın süper güçleri var! Kumandasıyla birlikte lambanın ışık tonunu 20+ tona sabitleyebilir, ışığın parlaklığını ayarlayabilir ve 20+ farklı ışık programı arasında geçişler yapabilirsiniz. Sınırlı sayıda üretilen Archer, tasarımı ve özellikleri sayesinde hem büyükler, hem de minikler tarafından seviliyor. Düz zemin üzerine konulabilir ve/veya duvara arkasında bulunan asma aparatı ile asılabilir.   Lambanızı asmak için aralığı 17 cm olacak şekilde, duvara iki adet vida yerleştiriniz.

El yapımı özel bir üründür. Bu nedenle her ürünün orjinal olduğunu, renk, doku, birleşim ve benzeri açılardan birbirinden ayrışabileceğini hatırlatmak isteriz. Ürününüzü yepyeni tutmak için lütfen kullanma kılavuzunda belirtilen kullanım talimatlarına uyunuz.

Renk: Siyah

Malzeme: MDF. Çocuk dostu boya kullanılmıştır (EN 71-3 su bazlı boya).

Kullanım: Pil ile çalışmaz, elektrik prizine (220 Volt) takılması gerekmektedir. Lamba adaptörü sayesinde 5 volt ile çalışır.

Ölçüler: 19 (yükseklik) x 40 (en), ≈180 (kordon) cm

Kutu Ölçüleri: 60 x 40 x 20 cm

Ağırlık: 1.36 kg

İçerik: 1 ahşap marquee lamba, 1 RGB led kumanda. Lamba kasası el yapımıdır.

Bakım: Kuru yumuşak bir bez ile siliniz.

Figg tarafından Türkiye’de tasarlanmış ve üretilmiştir.